Warsztaty ikonopisania

Zaproszamy na warsztaty ikonopisania w domu Rekolekcyjnym oo. Cystersów

w Winnikach. Na warsztaty zapraszamy osoby początkujące jak i zaawansowane.


Czytaj więcej...
Rekolekcje grupy ze Szczecina

W dniach 23-25 III 2018 r. grupa osób ze Szczecina przeżywała w Winnikach spotkanie z Jezusem na modlitwie i Eucharystii.


Czytaj więcej...
Pobyt grupy ze Szczecina
W dniach 16-18 marca 2018 r. gościła w klasztorze w Winnikach grupa z ks. dr Tadeuszem Dyk ze Szczecina.
Czytaj więcej...
Podziękowanie za książki do naszej biblioteki
Do naszej biblioteki klasztornej wciąż napływają książki od osób indywidualnych, którzy dzielą się z nami swoim księgozbiorem. Napływ nowych woluminów zmusił nas nawet do zrobienia nowych regałów na książki.
Czytaj więcej...
Rekolekcje grupy ze Stargardu
W dniach od 2-4.02.2018 r. Winniki gościły grupę ze Stargardu, którą opiekowali się o. Grzegorz, będący Dominikaninem ze Szczecina i ks. Janusz - ojciec duchowny WSD ze Szczecina.
Czytaj więcej...
Dzień Skupienia
Dnia 8 XII 2017 r. odbył się w klasztorze winnickim dzień skupienia. Prowadził go ks. Tadeusz - Chrystusowiec z Chociwla, będący wieloletnim misjonarzem w Brazylii, Urugwaju i USA.

Czytaj więcej...
Konwiwencja drogi neokatechumenalnej ze Szczecina
W dniach od 30 XI do 3 XII miała miejsce w klasztorze w Winnikach konwiwencja grupy Neokatechumenalnej ze Szczecina. Liturgię pojednania - spowiedzi prowadził o. Honoriusz, a Eucharystię ks. Tadeusz - salezjanin ze Szczecina.
Czytaj więcej...

[1] [2] [3] [4] [5]
 
Strona główna   Cystersi   Opactwo   Parafia   Patriotyzm   Galeria   Polecane   Kontakt Projekt i wykonanie www.imoli.pl