Biblioteka w Winnikach
W styczniu 2017 roku udało nam się otworzyć bibliotekę klasztorna w Winnikach. W skład kolekcji wchodzą; Filozofia, Psychologia, Teologia, Historia, Języki obce, Albumy, Przewodniki, Śpiewniki itp.

Czytaj więcej...
"Cysterska Jesień" w Winnikach
W sobotę 8 października 2016 r. zapraszamy do Winnik, gdzie mieści się filia naszego Opactwa na I festyn rękodzieła "Cysterska Jesień".
Czytaj więcej...
KURS PISANIA IKON 2017
W sierpniu od 14-19 2017 r. w naszym klasztorze zostanie przeprowadzony kurs pisania ikon. Warsztaty poprowadzi Julita Jaśkiewicz-Macek autorka ikon w kaplicy i na dróżkach różańcowych w parku klasztornym w Winnikach.

Czytaj więcej...
Dowiedz się więcej o Winnikach!
Otworzyliśmy już Cysterski Dom Rekolekcyjny - miejsce Odnowy Duchowej, zbudowano pustelnię a w planie mamy wybudowanie dwóch kolejnych, ponadto chcemy na bieżąco poszerzać naszą ofertę duchową i oferujemy wiele atrakcji od kontemplacyjnych do różnego rodzaju kursów i warsztatów.
Czytaj więcej...
"Nowy Klasztor" - plany budowy

Już niebawem rozpoczynamy budowę kościoła i klasztoru w środku lasu, który jest częścią fundacji w Winnikach. Wszystkich zainteresowanych wsparciem tego dzieła zachęcamy do kontaktu z o. Rajmundem.


Czytaj więcej...
Pustelnia w Winnikach!
Docelowo ma być ich dziewięć. Pierwsza z nich już stoi. Zapraszamy do korzystania z ciszy, odosobnienia i kierownictwa duchowego!
Czytaj więcej...
Dziennik ojca Rajmunda
Publikujemy tekst osobistego dziennika o. Rajmunda, który obejmując okres od 7 czerwca 2005 do 14 sierpnia 2006 r. stał się kalendarium fundacji nowej cysterskiej placówki.

Czytaj więcej...

[1] [2]
 
Strona główna   Cystersi   Opactwo   Parafia   Patriotyzm   Galeria   Polecane   Kontakt Projekt i wykonanie www.imoli.pl